Афіша Будинку кіно на 31 травня, 1 та 2 червня

NSKU

Із початком літа завершується XLII сезон Будинку кіно… 31 травня, 1 та 2 червня 2016 року тут відбудуться такі мистецькі події.

У вівторок, 31 травня, у Синій залі в рамках ретроспективи фільмів видатного кінорежисера Юрія Іллєнка (до 80-річчя від дня народження) відбудеться показ двох стрічок митця.

Фільм «Свято печеної картоплі» (1976) засновано на реальній історії Олександри Аврамівни Деревської, що виховала 48 дітей-сиріт.

Натомість стрічку «Смужка нескошених диких квітів» (1979) знято за повістю Олеся Гончара – про хлопця, що намагається втекти із спецшколи…

Вступне слово перед показом скажуть актриса Людмили Єфіменко та композитор Володимир Губа.

У середу, 1 червня, у Червоній залі відбудеться урочиста церемонія відкриття ІІ Міжнародного фестивалю-академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик».

У четвер, 2 червня, у Синій залі відбудеться прем’єрний показ стрічки Олега Володкевича «Первісний авангард», виробленої Українською студією хронікально-документальних фільмів. Науково-популярна робота є одним із перших аудіовізуальних досліджень українських народних музичних інструментів. У фільмі йдеться про їх виникнення, усталення, побутування. Про те, як від простої очеретини українська музика трансформувалася до великого оркестру.

Заявленої попередньо прем’єри короткометражного документального фільму-портрету «Батя. Дзвони долі» (реж. Тетяна Гузик) 2 червня не буде, адже робота над фільмом ще триває.

Більше інформації про події Будинку кіно тут>>>.