Сноуден

snowden

Режисер Олівер Стоун
У ролях: Джозеф Гордон-Левітт, Шейлін Вудлі, Ріс Іванс, Скотт Іствуд, Ніколас Кейдж, Тімоті Оліфант, Закарі Куінто, Меліса Лео, Том Вілкінсон та інші
Endgame
Entertainment, Німеччина, США, 2016 рік

Від 15 вересня 2016 року в українському прокаті демонструють біографічну драму Олівера Стоуна «Сноуден», присвячену професійно-життєвому шляху програміста Едварда Сноудена, який спершу працював на американську розвідку, допомагаючи створити для силових структур механізм тотального стеження за усіма, а потім – зрозумівши його тоталітарний характер – викрив цей механізм перед світом. Продовження

Триває приймання робіт на ХХV Міжнародний фестиваль «Кришталеві джерела»

КришталевіДжерела

Оргкомітет XXV Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» запрошує взяти участь у переглядовому та фінальному етапах фестивалю 2016 року.

Види фестивальних програм:

Продовження

29 липня на каналі «Культура» – Юрій Мінзянов у «Території кіно»

29 липня 2016 року, о 19:20 на телеканалі «Культура» відбудеться показ програми Сергія Тримбача «Територія кіно».

Гостем програми стане продюсер Юрій Мінзянов.

Продовження

Відбудеться фестиваль фільмів для дітей «ФільмФестБук»

З 1 по 5 серпня 2016 року у дитячому таборі “Артек–Буковель” відбудеться 1-ий фестиваль фільмів для дітей “ФільмФестБук”. Про таке повідомила Римма Зюбіна у дописі у Фейсбуці.

“Мною запропоновано не стелити ніяких червоних килимків, “зірок” запрошувати не дорослих, а дітей. Тобто, тих юних акторів, що знімалися в кіно. Вони можуть на рівних поспілкуватись з глядачами-дітьми, можуть розповісти, як кіно змінило їх життя. А ще, ці юні таланти проведуть майстер-класи, зустрічі та представлять свої фільми”, – написала вона.

Продовження

У Познані на фестивалі «Українська весна» показали українські фільми

У травні 2016 року в рамках польського фестивалю «Українська весна» у Познані були представлені українські фільми.

Глядачам продемонстрували документальний фільм Остапа Костюка «Жива ватра» (15 травня), художню стрічку Вікторії Трофіменко «Брати. Остання сповідь» (16 травня), документальний фільм Дзиґи Вертова «Одинадцятий» (1928) у музичному оформленні Антона Байбакова (19 травня) та документальну стрічку Ганни Яровенко «Вільні люди» (21 травня).

Продовження

Нідерланди підтримали фільм Сергія Лозниці «Лагідна»

НідерландиФільмФонд

Нідерландська програма стимулювання кіновиробництва (Netherlands Film Production Incentive) підтримала фільм Сергія Лозниці «Лагідна». Про таке рішення організація повідомила 29 червня 2016 року.

Кошти отримала датська компанія «Graniet Film», знана виробництвом кіноробіт Алекса ван Вармердама. Крім неї над стрічкою Сергія Лозниці працюють компанії «Slot Machine» (Франція), «Looks Film & TV» (Німеччина), «Studio Uljana Kim» (Литва) та «Wild at Art» (Нідерланди).

Продовження

Українських кінематографістів запрошують взяти участь в Міжнародному індійському кінофестивалі

ГоаФестиваль

Посольство Індії в Україні повідомляє, що з 20 по 28 листопада 2016 року на Гоа проходитиме 47-й Міжнародний індійський кінофестиваль (IFFI-2016), і запрошує усіх українських кінематографістів взяти участь у ньому.

Більш детальну інформацію щодо участі, правил та положень можна отримати на офіційному сайті фестивалю тут>>>.

Продовження

Членів НСКУ відзначено на 7-му ОМКФ

1469431853

22 та 23 липня 2016 року 7-ий Одеський МКФ назвав переможців Національного конкурсу, з-поміж яких – секретарі Правління НСКУ Тарас Ткаченко і Володимир Тихий і член НСКУ Мирослав Слабошпицький.

«Золотий Дюк» Найкращому українському повнометражному фільму від журі Національної конкурсної програми отримала стрічка Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці».

Продовження

Оголошено переможців повнометражних конкурсів 7-го ОМКФ

1469431853

23 липня 2016 року було оголошено переможців повнометражних конкурсів 7-го Одеського МКФ.

Гран-прі фестивалю «Золотий Дюк», що його вручають за наслідками голосування глядачів, отримала британська трагікомедія «Хто палає, палає, палає…» Чанії Баттон.

Продовження