«Екс»: підсумки 2-го вікенду

Eks.afisha

За підсумками другого вікенду кінопрокату, з 30 січня по 2 лютого 2020 року, українську гостросюжетну стрічку Сергія Лисенка «Екс» подивилися 569 глядачів.

Касові збори фільму склали 42 тис. 869 грн. У порівнянні з першим – також надзвичайно скромним – вікендом кінопрокату, з 23 по 26 січня, вони впали на 86%.

Фільм демонстрували на 82 екранах (їх кількість скоротилася на 32 штуки) за середньої ціни квитка 75 грн. (на 12 грн. дешевше, ніж у перший вікенд, і на 29 грн. дешевше за середню ціну кінотеатрального квитка вікенду).

В середньому на один екран було продано 7 квитків (близько 2 квитків на екран на день). У перший вікенд ці показники були 31 квиток і 8 квитків відповідно.

Така скромна кількість проданих квитків на один екран, з одного боку, є наслідком скорочення пропозиції фільму кінотеатрами – мінімальної кількості сеансів, які вони, за підсумками невтішного першого вікенду, виділили йому, але, водночас, засвідчує, що «Ексу» не вдалося сформувати завдяки реакціям аудиторії той позитивний суспільний розголос, який би змусив глядачів знайти можливість прийти до кінотеатру на перегляд фільму навіть у не надто зручний для них час.

Загалом, від початку кінопрокату 23 січня 2020 року, станом на 2 лютого, на «Екс» було продано 5558 квитків на суму 462 тис. 905 грн.

Сергій Васильєв