Держкіно прийняло фільм Дмитра Томашпольського «Виграти все»

1467388063

1 липня 2016 року Експертна комісія з питань кінематографії Держкіно прийняла документальний фільм «Виграти все» Дмитра Томашпольського, повідомило Держкіно. 

«Виграти все» є переможцем 5-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Його виробництво здійснювала кінокомпанія ТОВ «Гагарін медіа». Продюсером фільму виступила Олена Дем’яненко. Бюджет стрічки, створеної на державне замовлення, становить 1,5 млн. гривень.

Стрічка тривалістю 52 хв. розповідає про легендарний жіночий гандбольний клуб «Спартак» (Київ) під керівництвом Ігоря Турчина, який здобув усі можливі нагороди у своєму виді спорту. Гандболістки «Спартака» перемагали у всіх змаганнях як на державному, так і на міжнародному рівнях, а лідера команди Зінаїду Турчину було визнано найкращою гандболісткою XX століття.

Прем’єра фільму про мистецтво перемагати, яким володів легендарний тренер Ігор Турчин, відбудеться у листопаді 2016 року.

Зазначимо, що 22 червня експерти Держкіно прийняли документальний фільм Сергія Буковського «Головна роль».

Фільм «Головна роль» є переможцем 7-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно. Його виробництво здійснювала компанія ТОВ «Пронто Фільм». Продюсер фільму – Максим Асадчий. Бюджет стрічки, створеної на державне замовлення, становить 800 тис. гривень

Стрічка тривалістю 52 хв. розповідає про матір Сергія Буковського кіноактрису Ніну Антонову. Після довгих років забуття вона стала однією з найбільш затребуваних актрис – майстрів епізоду. Спостереження за її очікуванням на знімальному майданчику – одна з ліній цього фільму. Інша лінія – стосунки з чоловіком, Анатолієм Буковським, який дав їй головну роль її життя – у серіалі «Варчина земля» (1969), але поступово відібрав свободу.

Окремі епізоди стрічки знімали у Будинку кіно, де у січні 2016-го відбувся творчий вечір Ніни Антонової до її 80-річчя.