Кевін Спейсі отримає платню за шостий сезон «Карткового будинку»

house.of.cards

Кевін Спейсі отримає платню за шостий сезон «Карткового будинку» попри те, що Netflix прийняв рішення припинити відносини із актором, цілком вивести його персонажа із серіалу, а сам серіал – завершити.  

Що саме буде із шостим сезоном серіалу, зйомки якого вже тривали, коли вибухнув скандал, що унеможливив для Netflix участь Кевіна Спейсі у подальшій роботі на ним, – також невідомо.

Netflix та Media Rights Capital, що виробляють «Картковий будинок», поки що платять знімальній групі, міркуючи над тим, що робити із 11 епізодами шостого сезону без Кевіна Спейсі у центральній ролі Френка Андервуда, повідомляє Hollywood Reporter.

Джерела відзначають, що виплатити обумовлену платню Кевіну Спейсі доведеться тому, що в його контракті не були передбачені умови, за якими контракт можна розірвати у випадку порушення актором морально-етичних норм поведінки.

За інформацією Forbes, Кевін Спейсі отримував близько 500 тис. доларів за один епізод «Карткового будинку» – як виконавець головної ролі та виконавчий продюсер серіалу.

А от для штату Меріленд, в якому – у Балтиморі — знімали «Картковий будинок», завершення серіалу буде відчутним. Минулого року він приніс у місцеву економіку 129 млн. доларів.