Кінопроект Катерини Горностай «Стоп-земля» відібрано на пітчинг Сonnecting Сottbus

coco_logo_sm

22 вересня 2017 року було оголошено учасників 19-го видання пітчингу Сonnecting Сottbus, який відбудеться в рамках індустріальних заходів МКФ у Коттбусі.

До десяти повнометражних кінопроектів, які обрали з-поміж 125 заявок із 32 країн, увійшов український кінопроект повнометражного ігрового дебюту Катерини Горностай «Стоп-земля» (The Floor is Lava, продюсер Геннадій Кофман, кінокомпанія «МаГіКа-Фільм»).

Пітчинг відбудеться в рамках Східно-Західного копродукційного ринку, який триватиме 9 і 10 листопада 2017 року.

Найкращий кінопроект отримає 1,5 тис. євро і акредитацію на участь у Каннській продюсерській мережі–2018.

Також журі присудить нагороду у 25 тис. євро на пост-продакшн від The Post Republic.

А ще – одну стипендію від MIDPOINT Feature Launch буде виділено на доробку сценарію.

Раніше кінопроект «Стоп-земля»  здобув перемогу на пітчингу 8-го Одеського МКФ.

«Стоп-земля» – це повнометражна ігрова драма в документальній стилістиці для підлітків і про підлітків, відзначало тоді видання «Детектор медіа».

«Київська школа з жорсткою дисципліною, традиційним суботником та дискотекою на свята. Тут, усередині синіх стін та чорної форми для підлітків, виростають “дикі” речі – такі, як дружба, закоханість і перший чуттєвий досвід, що сильніший навіть сексу. І в найтяжчі моменти дорослішання 16-річна Маша прагне дістатися за межу світу і назад», – йшлося в синопсисі стрічки, представленій на пітчингу 8-го ОМКФ.

Тоді продюсерами стрічки були заявлені Геннадій Кофман, Віталій Шереметьєв, Вікторія Хоменко, Ольга Бесхмельніцина (кінокомпанії «МаГіКа-Фільм» та ESSE production house), а очікуваною датою релізу фільму названо вересень 2019 року.