«Меценатське крісло» – допомога кінотеатру «Жовтень»

1433420722

Триває реконструкція кінотеатру «Жовтень», що минулої осені постражав від умисного підпалу. Її мають завершити у жовтні цього року. Будівельні роботи фінансують з міського бюджету, утім на купівлю обладння та облаштування кінозалів у бюджеті коштів не передбачено.

Допомогти відновити кінотеатр «Жовтень» та в подальшому насолоджуватись світовим кінематографом в умовах сучасного, технічно удосконаленого кінотеатру можна, долувшись до проекту «Меценатське крісло» і проспонсорувавши  придбання одного з місць в кінозалі.

Бажаючі благодійники можуть викарбувати на індивідуальних табличках глядацьких крісел свої імена, чи вшанувати таким чином імена друзів або родичів. Це може бути  поздоровлення чи побажання іншій людині, чудовим варіантом подарунку коханій чи коханому! Таким чином Ви можете поділитися з усіма власним досягненням, прорекламувати назву власної компанії!

Така форма залучення коштів на розвиток театрів і кінотеатрів від меценатів-піклувальників та партнерів є поширеною в США і країнах об’єднаної Європи (Bournemouth Pavilion Theatre, Guildhall Theatre, Shanklin theatre, State Theatre, Herberger Theater, Regent’s Park Open Air Theatre та інші). Для України така практика є новою.

Платіж за встановлення на кінокріслі таблички становить:

  • для фізичних осіб – 3 тис. грн. (студентам і пенсіонерам – 2 тис.грн.);
  • для юридичних осіб – 4 тис. грн.

Разом зі встановленням таблички, благодійнику надається Сертифікат про участь у проекті, а також можливість користуватися наступними перевагами меценатства:

  • запрошення на урочистості з нагоди відкриття кінотеатру після реконструкції;
  • дисконтна картка на послуги кінотеатру, що діятиме протягом одного року після відкриття.

Зібрана сума коштів допоможе кінотеатру «Жовтень» у такому:

1) встановити нові крісла для кінозалів «Гегемон» і «Кіноман» загальною вартістю  1 200 000,0 грн.;
2) придбати два цифрові DCP-кінопроектори та комплекти звукової апаратури «Dolby» для залів «Гегемон» і «Кіноман» загальною вартістю 160 000,0 доларів США;
3) придбати інше обладнання на заміну того, що постраждало від пожежі.

Для того, щоб зробити платіж та отримати табличку з власним написом, потрібно обрати на схемі кінозалу місце, на якому Ви бажаєте бачити табличку, та заповнити форму онлайн-заявки.

Деталі акції розміщено на сайті Благодійного фонду підтримки кінотеатру «Жовтень» «Відновимо разом».