Одеська кіностудія зняла пілот серіалу «Пам’ять Сонця»

1432621549
На Одеській кіностудії завершено знімання пілотної серії телевізійної історичної драми власного виробництва «Пам’ять Сонця».

Продюсер стрічки, очільник Одеської кіностудії Андрій Звєрєв зазначив, що довгі роки власне виробництво на студії було неможливим з об’єктивних і суб’єктивних причин.

«Спершу слід було відновити інфраструктуру, закупити сучасне знімальне обладнання, зібрати команду професіоналів. Ще три роки тому це здавалося нездійсненною мрією для всього колективу Одеської кіностудії. А сьогодні – це реальність. Ми завершили знімальний період і перейшли до процесу кольорокорекції, озвучування та монтажу. Маємо надію, що пілот вийшов, і глядачі найближчим часом зможуть оцінити наше кіно», – розповів він.

Власне виробництво на Одеській кіностудії поновили вперше з 2006 року. Від початку року на студії було знято дві короткометражні стрічки – «Пан Рай» Олега Карпенка і «Олександр Довженко. Одеські світанки» Артема Антонченка.

Хронометраж історичної драми «Пам’ять Сонця» – 40 хвилин. Режисер стрічки – Віктор Кустов. Автор сценарію – Євгеній Тимошенко. У фільмі зіграли Павло Шмарєв, Андрій Зай, Олександр Станкевич, Артемій Єгоров, Костянтин Кириленко, Марина Клімова, Нінель Наточая та інші.

Події пілотної серії фільму розгортаються в Одесі наприкінці XVIII століття, у період зародження багатонаціонального міста. Сюди прибувають француз і швейцарець, аби вирощувати виноград.