«Плем’я» на «1+1» подивилися 1,3 млн. глядачів

Plema

24 квітня 2015 року стрічку Мирослава Слабошпицького «Плем’я» на телеканалі «1+1» подивился 1,3 млн. глядачів. Про таке повідомив голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

«Рейтинг показу «Племені» на «1+1» склав 7,3%. Це означає, що стрічку подивилися 1,3 млн. українців! Це дуже хороший результат! Вітаю Мирослава Слабошпицького та Валентина Васяновича, а також всіх, хто працював над фільмом!» –написав пан Іллєнко на своїй сторінці у Фейсбук. 

Нагадаємо, що телевізійна телевізійна прем’єра «Племені» Мирослава Слабошпицького відбулася 24 квітня у програмі «Підпільна імперія» Андрія Алфьорова в ефірі каналу «1+1».

По завершенні показу відбулося обговорення вітчизняного фільму, що отримав сорок нагород і був представлений у прокаті трьох десятків країн (нині, зокрема, тривають його покази у Японії, а невдовзі розпочнеться прокат у Великобританії та США). 

Про «Плем’я» із кінокритиком Андрієм Алфьоровим говорили автор фільму Мирослав Слабошпицький, колишня голова Державного агентства України з питань кіно Катерина Копилова, співпродюсер фільму і директор компанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов, актори Римма Зюбіна і Дмитро Ступка.