Віталій Потрух відмовився від знімання стрічки «Троє»

Потрух

Кінорежисер Віталій Потрух відмовився від знімання стрічки «Троє», яку виробляє кінокомпанія «Директорія кіно» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Відповідну заяву він зробив 30 травня 2016 року після того як напередодні повідомив, що дійсно брав участь у XXV Міжнародному кінофорумі «Золотий Витязь», який триває в окупованому Російською Федерацією Севастополі.

«У ситуації, що склалася, вважаю за потрібне відмовитись від режисури фільму «Троє». Оскільки цей проект надзвичайно близький не тільки мені, а й продюсерам фільму, не хочу, щоб моя помилка стала фатальною для проекту в цілому. Вважаю, готовий фільм, знятий за моїм сценарієм, ліпше усіляких слів продемонструє мою позицію щодо питань, які виникли останнім часом. Успіхів знімальній групі!» – написав Віталій Потрух.

Угоду на виробництво стрічки «Троє» між «Директорією кіно» та Держкіно було підписано 30 листопада 2015 року. Загальний обсяг державного фінансування фільму становить 9 млн. 329,9 тис. гривень. У 2015 році на підготовку до зйомок було перераховано 128,4 тис. гривень, а 2016 року планується спрямувати з бюджету на його створення 8 млн. 883,7 тис. гривень.