Мирослав Слабошпицький отримав у Санденсі нагороду «Global Filmmaking Award»

Sundance_Slaboshpickiy
27 січня 2015 року на кінофестивалі в американському Санденсі режисер Мирослав Слабошпицький отримав від Санденського інституту та цифрового каналу новин AJ+ нагороду «Global Filmmaking Award» за проект своєї нової повнометражної стрічки «Люксембург», повідомляє Sundance Institute.

Нагорода «Global Filmmaking Award» покликана підтримати молодих незалежних кіномитців з усього світу. Кожен режисер-переможець отримує грошовий приз у розмірі $10 000, право участі у творчій лабораторії Санденського інституту та підтримку проекту в рамках його Програми художніх фільмів, а також бере участь у творчих зустрічах із представниками кіноіндустрії, організованих під час кінофестивалю у Санденсі.

Окрім Мирослава Слабошпицького цього року «Global Filmmaking Award» за свої проекти отримали режисери Хаїфа аль-Мансур із Саудівської Аравії, К’наан із Сомалі та Оскар Суловски з Польщі.

Одним із попередніх переможців «Global Filmmaking Award» стала стрічка Талії Лаві «Мотивації нуль», показ якої у Червоному залі Будинку кіно відбудеться 21 лютого.

Події нової стрічки Мирослава Слабошпицького «Люксембург» розгортаються в Чорнобильскій зоні. На Сьомому пітчингу кінопроектів Держкіно цей проект отримав найвищі оцінки членів експертної комісії у секції «Ігрові авторські фільми (спільне виробництво)».