Sony Pictures вироблятиме дев’ятий фільм Квентіна Тарантіно

Photo by John Salangsang/Variety/REX/Shutterstock
Photo by John Salangsang/Variety/REX/Shutterstock

Sony Pictures опікуватиметься виробництвом і дистрибуцією дев’ятого фільму Квентіна Тарантіно.

Рішення було прийняте після тривалих нічних перемовин між Sony Pictures та представниками Квентіна Тарантіно в агенції WME, повідомляє Deadline.

За право працювати над новим фільмом Квентіна Тарантіно, який після сканадалу із Гарві Вайнштейном пішов від продюсера, із яким працював над усіма своїми фільмами у  Miramax та згодом у The Weinstein Company, змагалися усі головні голлівудські студії, окрім Disney Pictures.

Найбільші змагання відбувалися між кіностудіями Sony Pictures, Warner Bros. та Universal Pictures.

Вимоги Квентіна Тарантіно були такими:

  • виробничий бюджет близько 100 млн. доларів;
  • відсоток від доходів фільму (до вирахування податків);
  • право на фінальний монтаж стріки.

Події фільму відбуватимуться на межі 1960-х і 1970-х років у Лос-Анджелесі. Первісно йшлося про те, що у центрі історії буде Чарльз Менсон. Одначе, знайомі зі сценарієм (представники студій могли його читати лише в агенції WME), говорять, що роль Чарльза Менсона за масштабом нагадуватиме роль Адольфа Гітлера у «Безславних виродках».

На дві головні чоловічі ролі розглядають Тома Круза, Бреда Пітта та Леонардо ДіКапріо.

На роль убитої бандою Чарльза Менсона актриси Шерон Тейт Квентін Тарантіно прагне залучити Марго Роббі.

Продюсерами стрічки стали продюсер серії фільмів про «Гаррі Поттера» David Heyman, а також сам Квентін Тарантіно та Shannon McIntosh. Georgia Kacandes буде виконавчим і лінійним продюсером.

Очільник студії Sony Pictures Tom Rothman завоював прихильність Квентіна Тарантіно своїм глибоким знанням історії кінематографа, розповідають посвячені у деталі процесу.

Sony Pictures матимуть також і світові права на фільм, що означає, що в Україні, станом на сьогодні, його представляє дистриб’юторська компанія B&H Film Distribution.

Виробництво стрічки розпочнеться у середині 2018 року.

Вихід у прокат заплановано у 2019-му.