«Укрпошта» планує розмістити рекламу у фільмі «Груднева казка»

Grudneva.Kazka

ПАТ «Укрпошта» має намір розмістити рекламу у вітчизняному фільмі «Груднева казка» Семена Горова (виробник – ТОВ «БІГ ХЕНД ФІЛМС»).

Вартість послуг становитиме 400 тисяч гривень.

Рішення було ухвалене за підсумками засідання тендерного комітету ПАТ «Укрпошта», яке відбулося 30 березня 2018 року  за участі генерального директора ТОВ «БІГ ХЕНД ФІЛМС» М. Говрухи.

Рекламні матеріали у фільмі «Укрпошта» планує розмістити з метою популяризації бренду.

«Аудиторія художніх фільмів є чітко окресленою. Виходячи з жанру фільму, його сюжету, можемо прогнозувати, хто саме цю стрічку перегляне – підлітки, сімейні пари. А це цільова аудиторія «Укрпошти». Реклама торгової марки, яка демонструється в контексті фільму, вселяє більше довіри, ніж демонстрація ролика в рекламному блоці», – обгрунтувала рішення начальник відділу бренд-маркетингу А. Остренська.

Кінопроект «Груднева казка» було включено до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2017/2018 роки як переможця 10-го конкурсного відбору кінопроектів, проведеного Державним агентством України з питань кіно.

Стрічка розповідатиме про пригоди другокласника Артема, чия сім’я щойно переїхала з великого міста до будинку у Карпатах. До Артема напередодні Дня Святого Миколая несподівано з’являється сам Миколай. Насправді це крадій у костюмі чарівника. Хлопчику разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, аби перемогти злодія і врятувати справжнього Святого.

Бюджет фільму становить – 38,2 млн. гривень. Державне фінансування складає 22,9 млн. гривень.

Завершити виробництво стрічки планують у листопаді 2018 року, а випустити у кінопрокат – у грудні 2018 року.

Сергій Васильєв