Шляхами «Бобота…»

Timeplayer

За підтримки Українського культурного фонду продюсер і сценарист Павло Сушко розпочав розробку повнометражної комедії «Гравець з часом».

За її сюжетом, «нерозторопний студент-фізик знаходить магічний артефакт, здатний відмотувати час на кілька хвилин назад. Веселощі закінчуються, коли він дізнається, що справжня сила артефакту здатна контролювати електроенергію всього світу і навіть руйнувати міста, а за ним самим вже полює енергомафія».

Розмір гранту Українського культурного фонду складає 499 тис. грн.

Обгрунтовуючи актуальність кінопроекту, Павло Сушко посилається на авторитетні слова президента України Петра Порошенка про те, що одним з головних пріоритетів держави є вдосконалення енергетичного сектору України. «”Гравець з часом” не тільки розділяє цей пріоритет, але й використовує в сюжеті нині реальні та надефективні альтернативні заосби енерговидобутку, винайдені українськими винахідниками».

«Український глядач вже давно очікує на якісний український блокбастер, який стане фільмом-подією, здатний конкурувати з такими проектами, як “Людина-павук”, “Назад у майбутнє” та інші голлівудські фільми. […] Наш фільм подарує глядачам не тільки різнобарвні емоції та приємні почуття, але й багато неймовірних вражень від побачених пригод героїв», – обіцяє продюсер і сценарист стрічки, знаний передусім участю у створенні комедії «DZIDZIO Контрабас».

У заявці на отримання фінансування Павло Сушко зазначив, що вже презентував кінопроект під час Каннського кіноринку в травні 2018 року. Він зацікавив продюсерів з Німеччини, Бельгії, Канади та Казахстану.

Над сценарієм «Гравця з часом» працюють Павло Сушко, Оксана Андросюк та Юрій Бонсєвич.

Розробка кінопроекту передбачає написання синопсису, поепізодного плану та кількох варіантів літературного сценарію, складання ліміту витрат на виробництво фільму, а також – розробку маркетингової стратегії його просування та запуск PR-кампанії (за ці аспекти роботи віповідатиме Валерій Козлітінов).

Інтерес до дистрибуції майбутньої комедії виявила компанія Ukrainian Film Distribution, що цієї осені опікувалася кінопрокатом дитячого фантастичного фільму «Бобот та енергія Всесвіту» Максима Ксьонди, який також мовив «енергетичну» історію: юний герой мав зупинити темні сили, що планували, взявши під контроль енергію, знищити Землю.

Значного успіху у кінопрокаті «Бобот…» не здобув.

Сергій Васильєв