Андрій Ісаєнко закликав кіноспільноту не поширювати погані відгуки про «Казку про гроші»

Kazka.pro.groshi.1

Андрій Ісаєнко, виконавець головної ролі у фільмі Олесі Моргунець-Ісаєнко «Казка про гроші», закликав кіноспільноту не поширювати у Фейсбуці погані відгуки про фільм у час його кінопрокату.

Такий заклик він розмістив у Фейсбуці 28 січня 2018 року, завершивши його лаконічно, змістовно та емоційно: «Давайте не срати».

«Друзі! Ті хто пов‘язаний із відтворенням, народженням і процесом створення українського кіно! Давайте любити один одного! І якщо вам щось не подобається із відтвореного, то ми можемо це перемити за кавою, але я вас благаю не поширюйте погані отзиви про будь-який наш фільм у фейсбуці, бо для когось ваша думка може бути авторитетною! А українське кіно зараз на важкому шляху! Ми можемо між собою щось обговорювати, не погоджуватись, але ми повинні радити дивитись!!! До чого я веду!

На днях Алла Самойленко (провідний український кастинг-директор. – БУК) поширила відео Geek Journal про «Казку про гроші»! Чувак розбив кіно в анонсі, але я йому вдячний за увагу! І чомусь Алла не поширила відео про «Кіборгів», того ж самого Geek Journal, і навіть не поширила відеоанонс про «Червоного», де він приділив їй не малу увагу!!! Але мала честь поширити про «Казка про гроші»! Давайте не срати…» – написав Андрій Ісаєнко.

25 січня 2018 року «Казка про гроші», вироблена Національною кіностудією художніх фільмів імені О.П. Довженка за фінансування Державного агентства України з питань кіно, вийшла у вітчизняний кінопрокат.