У «Дому, який побудував Джек» – 9 тисяч глядачів за вікенд

Dim.Jack

За перший вікенд українського кінопрокату, з 6 по 9 грудня 2018 року, фільм Ларса фон Трієра «Дім, який побудував Джек» подивилися 8 тис. 711 глядачів.

Касові збори стрічки, дистриб’юцією якої опікується компанія «Артхаус Трафік», склали 974 тис. 822 грн.

Таких результатів фільм досяг попри те, що демонстрували його лише на 34 екранах і на дуже невеликій кількості сеансів, адже стрічка про маніяка-убивцю – непроста для сприйняття, та й тривалість її – 155 хвилин.

У середньому на один екран було продано 256 квитків за ціною 112 грн.

Ці показники є одними із найвищих за підсумками вікенду, що минув:

  • більша кількість проданих квитків на екран була лише у головних прем’єр тижня «Смертні машини« Крістіана Ріверса (362 на 367 екранах) і «Лускунчик і чотири королівства» Лассе Халльстрема і Джо Джонстона (345 на 338 екранах), а також стрічки «Фантастичні звірі: Злочини Гріндельвальда» Девіда Єйтса (262  на 117 екранах), які демонстрували на більшій кількості сеансів;
  • вища ціна квитка – 119 грн. – лише у «Вдів» Стіва Макквіна, що завершували свій кінопрокат на 6 екранах.

До того два аншлагових покази «Дому, який побудував Джек» відбулися у великому залі київського кінотеатру «Жовтень» в рамках Другого МКФ «Київський тиждень критики», який восени організовувала та ж таки компанія «Артхаус Трафік».

Результати нового фільму Ларса фон Трієра у вітчизняному кінопрокаті є яскравим свідченням її багатолітньої роботи із просування мистецького кіно в Україні – днями «Артхаус Трафік» відзначив 15-річчя своєї важливої діяльності.

Сергій Васильєв