«Добровольці Божої чоти» у Борисполі

1432449648

З 22 по 28 травня у Борисполі у Міському будинку культури демонструється документальна стрічка Леоніда Кантера та Івана Яснія «Добровольці Божої чоти».

Режисер Леонід Кантер поділився своїми враженнями від показу 22 травня:

«Вчорашній показ у Борисполі перевершив усі мої очікування. Все було організовано по вищому розряду. На самому в’їзді у місто нас зустріли бігборди «Добровольці Божої Чоти». І далі сітілайти на вулицях і купа супровідної продукції: календарики, грамоти, діти, що читали вірші від яких мурашки бігали по шкірі, побратими-кіборги і красуні з червоного хреста, ЗМІ, фуршет – все було реально вчасно і якісно.

Можливо тому, що головним організатором був кіборг «Гарік» Віталій Горкун, можливо тому, що долучились інші побратими, можливо тому, що в нього дуже класна і організована команда, можливо тому, що і голова міста не стояв у стороні й активно допомагав, можливо тому, що зала бориспільського ДК краща багатьох обласних кінотеатрів, можливо тому, що спонсори підтримали.

Та насправді тому що ДУЖЕ ХОТІЛИ.

Покази у Борисполі триватимуть іще тиждень».

Документальний фільм «Добровольці Божої чоти» Леоніда Кантера та Івана Яснія, відзнятий на волонтерських засадах, оповідає про бойові дії на Сході України, у яких бере участь батальйон «Правого сектору» ДУК (Добровольчий український корпус).

Стрічку було відібрано до головного конкурсу 13-го Гданського міжнародного фестивалю документального кіно Gdansk DocFilm Festival, що відбудеться з 11 по 14 червня 2015 року. Англомовна назва стрічки – «The Ukrainians» – «Українці».

Від 17 травня тривають покази «Добровольців Божої чоти» в Австралії, де фільм представляє Іван Ясній.

На фото – Леонід Кантер (перший справа) та «кіборги» на сцені перед показом фільму (фото – Марина Бурлачук)