За другий вікенд «Коли падають дерева» подивилися півтисячі глядачів

Trees.fall.poster

За другий вікенд кінопрокату, з 20 по 23 вересня 2018 року, дебютну стрічку Марисі Нікітюк «Коли падають дерева» подивилися 489 глядачів.

Касові збори стрічки склали 38 тис. 590 грн.

«Коли падають дерева» демонстрували на 32 екранах – це на 60% менше, ніж попереднього вікенду – за середньої ціни квитка 79 грн.

Інтерес до стрічки у глядачів був вельми незначним – у середньому 15 глядачів на один екран.

Відтак, у порівнянні із першим вікендом, з 13 по 16 вересня 2018 року, падіння касових зборів склало 84%.

У київських кінотеатрах у неділю, 23 вересня, мали відбутися 26 сеансів фільму. Однак, не всі з них відбулися. Сеанс у кінотеатрі «Оскар» у торгівельному центрі Gulliver о 21:40 було скасовано, оскільки до його початку на фільм не було придбано жодного квитка. Тож глядачі, які трохи запізнилися, вже не мали змоги його подивитися.

У цьому контексті продюсерам українських фільмів, які, як виявляється, потрібні вельми невеликій кількості глядачів, варто задуматися над тим, аби замість влаштовувати одну масштабну прем’єру, яка дає кілька сотень фотографій у Фейсбуці та кілька десятків залюблених постів друзів, що робили захоплені селфі із авторами, викуповувати по одному квитку на кожний сеанс свого фільму в тих кінотеатрах, політика яких передбачає показ стрічки за умови придбання навіть одного квитка. Буде більше користі. Хоча й менше публічної «соцмережної» любові.

Загалом, від початку кінопрокату фільм «Коли падають дерева» подивилися 4 тис. 494 глядачі. Касові збори склали 373 тис. 255 грн.

Сергій Васильєв