MMD UA випустить у кінопрокат українсько-французький фільм «Холодна кров»

Cold.Blood.Legacy

Дистриб’ютор MMD UA випустить у кінопрокат українсько-французький фільм Фредеріка Петіжана, відомий за робочою назвою «Останній крок».

Кінопрокатною назвою стрічки стане «Холодна кров».

Це буде вже четверта назва фільму, який вийшов у США під назвою «Cold Blood Legacy» («Холоднокровний спадок») і у Франції під назвою «La Memoire du Sang» («Пам’ять крові»).

Планована дата старту українського кінопрокату стрічки – 3 жовтня 2019 року. Але, за інформацією дистриб’ютора, вона ще може змінитися.

Українсько-французьку копродукцію, головну роль в якій зіграв Жан Рено, було знято в Карпатах, які, своєю чергою, зіграли роль засніжених лісів американського штату Вашингтон.

За сюжетом, головний герой – літній найманий вбивця, який мешкає у віддаленій місцині. Дівчина при смерті, після тяжкого нещасного випадку на снігоході, знаходить прихисток в його шале. Чоловік, який завжди вбивав, вперше вирішує врятувати життя…

Фільм було створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Бюджет «Холодної крові» склав 73 млн. 877,2 тис. грн., з яких частка державного фінансування становила 21 млн. 390,9 тис. грн.

Виробили фільм кінокомпанії East-West Production (на чолі з продюсерами Оліасом Барко та Олегом Германом, Київ), Eight35 (під егідою Корінн Бенішу та Флоранс Моос, Париж), Seven52 (за підтримки Лорана Толлерона) та Lagardère Studio.

Активну роль в організації українських зйомок відігравала також кінокомпанія «Пронто Фільм».

15 травня 2019 року розпочався французький кінопрокат «Холодної крові». Дистриб’ютором фільму став французький підзрозділ Paramount Pictures.

За підсумками трьох вікендів кінопрокату, станом на 2 червня, касові збори стрічки склали 868 тис. 331 дол. Максимальна кількість екранів, на яких її демонстрували – 217. На фільм у Франції було продано 111 тис. 44 квитки.

Потому він ще тиждень був у французькому кінопрокаті, який завершився 11 червня.

У США права на дистрибуцію «Холодної крові» придбала компанія Screen Media, яка одночасно випустити фільм у кінотеатрах і на он-лайн платформах 5 липня 2019 року.

З огляду на те, що кінотеатри не надто охоче беруть стрічки, які уже доступні он-лайн, фільм демонстрували лише протягом тижня у 25 кінотеатрах. Його касові збори склали 5083 дол.

«Холодна кров» вийшла й у кінопрокат у Хорватії. За підсумками шести вікендів, з 4 липня по 11 серпня 2019 року, її касові збори склали 33 тис. 351 дол. Максимальна кількість екранів, на яких демонстрували стрічку, – 29.

4 липня 2019 року мав розпочатися кінопрокат фільму також у Боснії і Герцеговині.

Крім того, кінотеатральні права на «Холодну кров» вже продано у Ліван (кінопрокат заплановано розпочати 12 вересня 2019 року), Об’єднані Арабські Емірати (26 вересня 2019 року), Колумбію та Еквадор.

Серій Васильєв