Документальна стрічка «Повернутися додому» у «Лірі»

1433478757

5 червня, о 20:00 у кінотеатрі українського фільму «Ліра» відбудеться прем’єра у кінопрокаті документальної стрічки Станіслава Ясинського «Повернутися додому».

Фільм, вироблений ТСН («1+1»), розповідає історії трьох дітей з фронтових і прифронтових містечок Сходу України, для яких війна стала буденністю, змінивши їхні життя. Автор фільму, кореспондент ТСН.Тиждень Станіслав Ясинський спільно з оператором Андрієм Ветошкіним протягом двох місяців вели зйомки у Новоайдарі, Маріуполі та Пісках. Під час зйомок вони кілька разів потрапляли під обстріли та фактично побували на передовій лінії вогню.

«Це одна з найстрашніших речей на війні – діти, для яких вона стала нормою. Там, де дорослі ламаються і божеволіють, діти продовжують жити, носячи рани в собі. Вони ще не знають днів тижня, але по звуку пострілів можуть визначити, куди потрапить снаряд. Вони тижнями сидять у підвалах, бачать руїни на місцях своїх будинків і трагедії в долях батьків. Але вони звикають до всього. Для цих малюків війна – не головна подія життя, а всього лише похмурий фон», – розповів автор фільму Станіслав Ясинський ТСН.ua.

Адреса кінотеатру українського фільму «Ліра»: вул. Велика Житомирська, 40.