Скасовано низку показів «Межі» у містах України

Ciara.1

29 грудня 2017 року стало відомо про скасування низки післяпрокатних показів українсько-словацького фільму «Межа» Петера Беб’яка.

Такі покази український продюсер стрічки Андрій Єрмак вирішив організувати після того як негативно оцінив роботу дистриб’ютора фільму Ukrainian Film Distribution.

Зокрема, незадоволення викликав «незручний» час сеансів і їх недостатня кількість.

Відтак, виходячи з переконання, що більшість потенційних глядачів не змогли подивитися стрічку, було вирішено організувати її післяпрокатні спеціальні покази.

Тепер стало відомо, що такі, попередньо анонсовані, покази не відбудуться у Херсоні, Черкасах Чернігові, Харкові, Дніпрі, Рівному, Кривому Розі, Миргороді, Хмельницькому, Сєвєродонецьку,  Славутичі, Маріуполі та Запоріжжі.

«Ми знаємо, що багато з вас очікували післяпрокатний показ фільму «Межа» у своєму місті. І наша команда докладала максимум зусиль до організації показу, вели перемовини з кінотеатрами, але, на жаль, домовитися на взаємовигідних умовах не вийшло», – повідомили на сторінці стрічки у Фейсбуці.

Водночас, покази відбудуться у Житомирі, Полтаві, Луцьку, Одесі та Чернівцях.

Тут «війну за справедливість до українського кіно» – саме так назвали організацію показів представники «Межі» – було виграно.

Зазначимо, що у кінопрокаті стрічку подивилися близько 16 тисяч глядачів. Збори склали близько 1,3 млн. гривень.

«Межа» вийшла в український кінопрокат 16 листопада 2017 року. Прокат стрічки тривав три тижні.