Старт кінопрокату анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» перенесено на жовтень

1579385124294

Старт кінопрокату анімаційного фільму Манука Депояна «Микита Кожум’яка» перенесено на 13 жовтня 2016 року.

Про таке повідомив дистриб’ютор UFD, який опікується кінопрокатом українського фільму.

Раніше розпочати вітчизняний прокат стрічки планували наприкінці грудня 2016 року.

Сюжет анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія. Головним героєм історії став його 12-річний син Микита, який не володіє надзвичайною фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія і врятувати світ.

Як повідомили у студії Panama Grand Prix, що виробляє стрічку, «Микита Кожум’яка» взяв участь у Каннському кіноринку і отримав контракти на кінотеатральний показ у 15 країнах світу, зокрема у Великій Британії, Китаї, Японії, Південній Кореї, Польщі, Болгарії, Туреччині.

Робота над анімаційним фільмом розпочалася у 2009 році, його бюджет – 4 мільйони доларів.

Команда проекту планує залучити до перегляду в Україні щонайменше один мільйон глядачів.

Це дуже амбітні плани, адже в історії новітнього українського кінопрокату понад мільйон глядачів зміг зібрати лише один фільм – феноменальний «Аватар» Джеймса Кемерона. Його подивилися 1,54 мільйони глядачів.

Від грудневого старту прокату «Микити Кожум’яки» відмовилися, вочевидь, аби не конкурувати із іншим українським фільмом для сімейного перегляду – «Сторожовою заставою» Юрія Ковальова, що виходить у прокат 22 грудня 2016 року. Обидві стрічки створюють за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно.