Уточнено кінопрокатну назву анімаційного фільму «Викрадена принцеса»

Stolen_Princess

Дистриб’ютор Ukrainian Film Distribution, який опікується кінопрокатом українського анімаційного фільму Олега Маламужа «Викрадена принцеса», уточнив назву, під якою планує випустити стрічку у кінотеатрах 7 березня 2018 року.

Відповідна інформація була поширена у плані кінотеатрального випуску фільмів компанії UFD та відображена на сторінці стрічки на офіційному сайті дистриб’ютора.

Нова назва стрічки — «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Нагадаю, що група компаній Film.UА (і безпосередньо кіностудія Animagrad) саме під назвою «Руслан і Людмила» анонсували стрічку, акцентуючи на її зв’язку із художнім світом, створеним у поемі Олександра Пушкіна.

Одначе, в отриманні державного фінансування на фільм за мотивами твору російської класики, за підсумками конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно, було відмовлено.

Відтак, до кінопроекту були внесені зміни і він пройшов конкурсний відбір на отримання державного фінансування в оновленій редакції – вже як «Викрадена принцеса».

Але, вочевидь, зберіг в історії первісні, з «Руслана і Людмили», елементи.

Тепер, наблизившись до кінопрокату, який розпочнеться за півроку, творці фільму вирішили вже ні від кого не приховувати їх.