У Києві та Львові тривають покази «Українських шерифів» Романа Бондарчука

1465537773

У Києві та Львові тривають покази документальної стрічки Романа Бондарчука «Українські шерифи».

Фільм, створений у копродукції України, Німеччини та Латвії, демонструють в рамках нового фестивального проекту Docu/Хіт, започаткованого Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA.

Docu/Хіт – це своєрідна система альтернативного кінотеатрального прокату мистецького документального кіно в Україні, адже зазвичай кінотеатри і дистриб’ютори минають увагою документальні стрічки-учасники фестивалів, навіть якщо вони користуються успіхом у глядачів.

«Українські шерифи» Романа Бондарчука – єдиний фільм українських кінематографістів у рамках проекту.

Це історія про самоорганізацію громади в складний для країни час. Двоє «шерифів» зі Старої Збур’ївки на Херсонщині, не чекаючи приїзду міліції чи інших служб порятунку, допомагають односельцям. Вони постають владою там, де офіційна влада майже відсутня. І при тому – вигідно вирізняються від неї. Стрічку знімали декілька років, тож у кадрі постають і реалії життя періоду президентства Віктора Януковича, і факти російсько-української війни.

Документальна стрічка Романа Бондарчука «Українські шерифи» отримала Спеціальний приз Журі повнометражному документальному фільму на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі IDFA. Фільм був запрошений на кінофестивалі у понад 30 країн світу.

Також показ «Українських шерифів» планується під час Одеського МКФ.

Окрім «Українських шерифів» в рамках проекту Docu/Хіт кінотеатри демонструють фільми «У променях сонця» Віталія Манського, «Майже святий» Стіва Гувера та «Як змінити світ» Джеррі Ротвелла.

Ознайомитись із розкладом показів і замовити квитки можна тут>>>.