Влад Ряшин розповів про проекти Star Media для українського ринку

StarMedia

Глава ради директорів українсько-російської групи компаній Star Media Влади Ряшин повідомив, що восени в український прокат виходить повнометражний анімаційний фільм «Бременські розбійники». За його словами, кінокомпанія також готує низку інших проектів для локального українського кіноринку, інформує «Детектор медіа».

За словами Влада Ряшина, повнометражна анімація – це новий стратегічний напрям Star Media, який активно розвивається.

«Анімаційний метр має великі перспективи, його легко озвучувати на різних мовах. Наш новий повнометражний анімаційний фільм “Бременські розбійники” вийде в прокат в Україні восени 2016 року українською мовою, з українськими піснями у виконанні наших артистів», – повідомив він.

Українським дистриб’ютором стрічки стала компанія UFD. Вийти у прокат фільм має 3 листопада 2016 року.

«Ще один україномовний фільм – «Припутні», над сценарієм працюємо разом з Аркадієм Непиталюком і Романом Горбиком. Аркадій буде також режисером стрічки», – розповів Влад Ряшин. Продюсер стрічки – Юрій Мінзянов. Вона перемогла у 8-му пітчингу Держкіно й отримає часткове державне фінансування.

Star Media спільно з литовськими партнерами також працює над сценарієм ще одного повнометражного фільму для українського прокату. За словами Влада Ряшина, проект має провокаційну назву «Тільки секс і нічого особистого».

«Хочеться, щоб вийшла яскрава молодіжна комедія», – додав він.

Влад Ряшин також повідомив, що спільно з «Новим каналом» компанія почала розробку кількох серіалів для українського ринку, розпочаті спільні проекти з ТРК «Україна» і з телеканалом «Інтер».

Він також заявив про підтримку кіноіндустрії в Україні. «Важаю, що кіноіндустрію в Україні треба розвивати. Незабаром на базі Новопечерський школи спільно з дитячим клубом Release Education запускаємо кіношколу Start Media для школярів», – повідомив він.

«Детектор медіа» та власна інформація