За перший вікенд українського кінопрокату, з 27 по 30 вересня 2018 року, вітчизняний музично-комедійний бойовик Олександра Березаня «Шляхетні волоцюги» подивилися 6797 глядачів.
Касові збори стрічки склали 588 тис. 123 грн.
Фільм демонстрували на 141 екрані за середньої ціни квитка 87 грн.
На один екран було продано у середньому 48 квитків.
Дистриб’ютором стрічки є компанія Ukrainian Film Distribution.
У промоцію фільму було вкладено істотні зусилля.Зокрема, напередодні прем’єри короткі рекламні відео «Шляхетних волоцюг» отримали понад мільйон переглядів у Youtube.
Результати першого вікенду кінопрокату «Шляхетних волоцюг» виявилися на рівних із стартовими результатами містичної соціальної драми Володимира Тихого «Брама», яку з 26 по 29 липня 2018 року подивилися 6462 глядачі.
Щоправда, фільм Володимира Тихого йшов на меншій кількості екранів – 114-ти.
Загалом, такі результати стрічки, яка своїм музично-комедійно-бойовиковим характером мала на меті залучити інтерес широкої кіноаудиторії, слід розцінити, як невтішні.
Вже 4 жовтня 2018 року у вітчизняний кінопрокат виходить ще одна українська комедія – «Скажене весілля» Влада Дикого, що ще більше відверне від «Шляхетних волоцюг» увагу глядачів, які цікавляться українським кінематографом.
Події фільму «Шляхетні волоцюги» відбуваються у Львові у 1938–39 роках. Батяри Богдан і Мирослав, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти», неочікувано для себе стають опікунами молодої красуні, після чого їхні пригоди набирають нових обертів.
Режисер фільму Олександр Березань.
Автори сценарію: Тарас Боровок і Дмитро Наумов.
Продюсер Дмитро Кравченко (кінокомпанія «Ганзафільм»).
У ролях: Юрій Хвостенко, Ірина Гришак, Іван Шаран, Павло Кружнов, Ксенія Ніколаєва, Олег Примогенов та інші.
Фільм було створено за державної підтримки. Державне агентство України з питань кіно виділило виробникам 18 млн. 582 тис. грн., що склало 50% від загальної вартості виробництва стрічки.
Зйомки проходили у Львові в серпні–жовтні 2017 року.
Сергій Васильєв