Як Сергій Нікітюк і учасники «Топ-моделі по-українськи» втікали з в’язниці

Kosmarniy.direktor.Nikituk

Експерт реаліті-шоу «Топ-модель по-українськи» Сергій Нікітюк разом із Єгором Степаненком та Дімою Топоринським знявся у повнометражній стрічці «Кошмарний директор».

Експерт реаліті Нового каналу Сергій Нікітюк отримав дебютну роль у повнометражному кіно. Стрічку «Кошмарний директор» знімає Аrt forms production під керівництвом режисера Міли Погребіської. Кіносюжет зав’язаний на долі заступника начальника колонії Леоніда Пригунова. Якось його звичний світ зруйнувався: його покинула дружина, і його звільнили з улюбленої роботи. Щоб повернутися на пост, головний герой має кілька місяців протриматися на посаді директора однієї з найпроблемніших шкіл його ж рідного міста. Леонід приймає пропозицію і вирушає в… особисте пекло.

Інтелігентний тюремник Сергій Нікітюк

– Я часто перебуваю на зйомках серіалів, але по той бік об’єктива, – говорить Сергій Нікітюк. – Як куруючий продюсер працюю на серіалах Нового каналу: «Чаклунки», «Будиночок на щастя». Робота акторів на майданчику і надихнула мене спробувати себе в новій ролі. Мені було цікаво, як це. Свій інтерес я повною мірою задовольнив. Можу отримувати свій Оскар і закінчувати кінокар’єру (сміється).

– Було цікаво бачити Сергія Нікітюка у такій ролі, – зізнається Діма Топоринський. – У нього з наглядачем був діалог – Сергій запитав, чи привезли в тюремну бібліотеку томик якоїсь книги. І смішно відповів: «Благодарочка!», коли дізнався, що хотів.

Поганий хлопець Діма Топоринський

Діма Топоринський і Єгор Степаненко ділили з Сергієм Нікітюком знімальний майданчик «Кошмарного директора», чим обидва дуже пишаються.

– Ми з Єгором теж зіграли ув’язнених, тільки наші ролі були без слів, – згадує учасник реаліті Нового каналу Діма Топоринський. – Мені здається, якщо я продовжу працювати в кіно, то завжди буду грати поганих хлопців: бандитів, маніяків. І мені подобається така перспектива (посміхається). Я знову повторюся і скажу, що після проекту будь-яка робота для мене – easy. Під час другого знімального дня ми знімалися у водостічній трубі. Під робу в’язнів нам одягли гідрокостюми, ноги «упакували» в плівку, щоб не промокли. Але мені здається, ми б впоралися і без цих заходів безпеки. На проекті фотографувалися на льоду і під водою!

Блатна романтика – мрія Єгора Степаненка

Єгор і Діма не просто грали досвідчених зеків, вони з іншими ув’язненими будували план втечі.

– Коли нас гримували для ролі, «зашпаклювали» дірки від сережок у вухах, забруднили сажею і багнюкою, – згадує Єгор Степаненко. – Зйомка відбувалася в Бучі, біля реальної в’язниці! І була дуже крута й атмосферна. Давно мріяв знятися в подібному фільмі у головній ролі, така, знаєте блатна романтика (усміхається). Моя мрія частково здійснилася.

Моделі і Сергій Нікітюк уже відзняли свої епізоди у кіно, але зйомки «Кошмарного директора» тривають. Слідкуйте за новинами Нового каналу, ми обов’язково повідомимо вам про дату прем’єри фільму за участю новоканальців.

«Новий канал», 2 жовтня 2018 року