10 лютого – вечір до 80-річчя Володимира Висоцького у кінотеатрі «Старт»

Vertikal

10 лютого 2018 року, о 18:00 у кінотеатрі «Старт» відбудеться вечір до 80-річчя поета і актора Володимира Висоцького.

Участь у заході візьмуть відомий виконавець авторської пісні, актор Сергій Файфура, який виконає пісні Володимира Висоцького і представить свої авторські твори, а також поет і виконавець авторської пісні, лауреат численних конкурсів і фестивалів авторської пісні Сергій Льовін.

Потому відбудеться преегляд фільму «Вертикаль», який зробив Володимира Висоцького знаменитим. До речі, на написання відомої пісні «Вона була у Парижі» Висоцького надихнула саме партнерка з фільму «Вертикаль» Лариса Лужина, а зовсім не Марина Владі, як багато-хто вважає.

Фільм представить сценарист картини Микола Рашеєв.

У фільмі звучать авторські пісні В. Висоцького:

  • «Пісня про друга» («Если друг оказался вдруг…»);
  • «Свои обиды каждый человек…» – фонограма з фільму – єдине відоме авторське виконання пісні;
  • «Вершина» («Здесь вам не равнина…»);
  • «Військова пісня» («Мерцал закат, как сталь клинка…»);
  • «Прощання з горами» («В суету городов и в потоки машин…»).

На жаль, пісня «Скелелазка» («Я спросил тебя: „Зачем идёте в гору вы?“») до фільму не увійшла, як і сцена, в якій її передбачалося використати.

1967 року з виходом фільму «Вертикаль» Володимир Висоцький одразу стає відомим. Фільм став успішним, на думку багатьох, завдяки його пісням. Попередні роботи актора в кіно не викликали такої уваги глядачів. «Вертикаль» можна вважати початком популярності Володимира Висоцького-кіноактора.

Його колеги зі знімальної групи розповідали, що альпіністи вважали його своїм. Вірили, що він досвідчений підкорювач вершин. А Володимир Висоцький побачив гори вперше лише за два місяці до того, як написав свої шедеври, які сьогодні відомі мільйонам.

Адреса кінотеатру «Старт»: вул. І. Миколайчука, 15-а.