11 грудня – семінар «Секрети скажених бокс-офісів»

Seminar.Tolmachova

11 грудня 2018 року Поліна Толмачова – PR і маркетинг-директор FILM.UA Group, яка займалася промо-кампаніями найкасовіших українських фільмів цього року «Скажені весілля» та «Викрадена принцеса», – розповість, що потрібно й чого не варто робити, щоб зацікавити людей національним проектом. І мова – не лише про кінопроекти.

Побудований на ексклюзивних матеріалах, семінар Поліни Толмачової розкриє практичні нюанси реалізації стратегії «маркетингу 360°», коли інформація про продукт доноситься до цільової аудиторії крізь всі можливі канали та форми комунікації, – й ці принципи можуть бути ефективно застосовані в будь-якій сфері бізнесу.

Проте, кейси для семінару взято, звичайно, зі сфери кіно. І вони вражають! Цього року два фільми, просуванням яких керувала Толмачова, привели в кінотеатри майже 2 млн українських глядачів (радше, понад 1 млн глядачів. – БУК) та зібрали разом понад 90 млн грн – а це більше половини бокс-офісу національних стрічок, який станом на початок грудня 2018-го складає близько 140 млн грн.

Так, «Викрадена принцеса» стала беззаперечним касовим рекордсменом стартового вікенду серед усіх українських проектів в історії – 21,5 млн грн. А «Скажене весілля» може похвалитися цілою низкою рекордів.

Зокрема – це перша українська стрічка, яка зібрала понад півмільйона глядачів. Також «Скажене весілля» має найкращий результат першого прокатного вікенду серед українських ігрових фільмів – 13,1 млн грн та 149,5 тис. глядачів. А загалом фільм, за результатами шостого вікенду, став абсолютним лідером зборів серед усіх українських проектів часів незалежності, враховуючи копродукцію: 53 млн грн. Зараз «Скажені весілля» на 9-му місці в списку ТОП-10 найкасовіших фільмів року в Україні – поряд зі світовими релізами «Месники: Війна нескінченності», «Чорна Пантера», «Дедпул 2», «Веном» і «Фантастичні звірі: Злочини Гріндельвальда».

«Немає фільмів, які б подобалися кожному. Проте – в кожного фільму є свій глядач. І завдання промо-кампанії полягає саме в тому, щоб виявити й зацікавити цього глядача».

Таке ж в своїй суті завдання стоїть перед усіма, хто займається просуванням будь-якого продукту, – адже сам себе він не продасть. І саме тому семінар буде корисний рекламістам, маркетологам, івент- та PR-фахівцям будь-якого напрямку. А також, звичайно, – тим, хто безпосередньо працює з просуванням, виробництвом і дистрибуцією кіно: продюсерам, режисерам, представникам кінотеатрів і кінопрокатників.

Крім того, для українських фільммейкерів, що залучають до своїх проектів державні кошти, цей івент особливо важливий. Адже не просто зняти фільм, але ще й просунути його – це їхній прямий обов’язок перед державою, про який часто повністю забувають.

Програма семінару, який відбудеться в рамках проекту «FILM.UA Факультет», базуватиметься на реальних кейсах «Скаженого весілля», «Викраденої принцеси», а також проектів «Незламна», «Сторожова застава» та «Дике поле». Учасники матимуть змогу дізнатися ексклюзивну інформацію про планування та реалізацію комплексної промо-кампанії, включаючи такі розділи як визначення стратегії та вибір каналів комунікації, формування бюджету, побудова команди й таймлайну, контроль виконання завдань, аналіз ефективності та помилок. До того ж вони отримають цінні робочі інструменти: зразок реального бюджету кампанії, її стратегії, плану та таймлайна, а також приклад звіту про результати.

Як вирахувати й сформувати бюджет промо-кампанії українського фільму? Коли та як її починати, а також – коли й на якій ноті закінчувати? Яка специфіка просування фільмів різних жанрів – комедії, анімації, фентезі та навіть істерну? Як обрати дистрибутора та домовитися з ним? Від чого залежить дата прем’єри та кінотеатральний розпис? Якими мають бути промо-матеріали фільму, прес-кіти для медіа, робота з телебаченням, соцмережами, лідерами думок? Що робити з глядачами, котрі все одно примудрилися проігнорувати ваші промо-зусилля й просто прийшли в кінотеатр «щось подивитися»: за допомогою яких інструментів прямо на місці змусити їх обрати саме ваш продукт? Та, нарешті, як створити промо-команду, здатну творити такі дива, й бути її ефективним лідером?

Про все це та багато іншого – на семінарі «Секрети скажених бокс-офісів: просування українського кіно як воно є», що розпочнеться 11 грудня о 17.00 на кіностудії FILM.UA (вул. Закревського, 22).

Детальніше про семінар тут>>>

«FILM.UA Факультет»