«1+1» створив сайт на підтримку режисера Олега Сенцова

Gamer.Poster

«1+1» запустив сайт на підтримку українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно утримують в московській в’язниці Лєфортово – savegoodguys.1plus1.ua.

Таким чином, канал розпочинає акцію на підтримку Олега і закликає всіх активних та небайдужих людей з України та Росії приєднатися. Місце Олега – на знімальному майданчику. В Україні не так багато режисерів, які можуть знімати хороше кіно, а Олег Сенцов один з тих, хто здатний на це.

Канал також закликає поширювати інформацію, щоб максимально привернути увагу громадськості до цієї ситуації. Для початку – підтримати створену сторінку й розмістити інформацію в соціальних мережах з хештегом #savegoodguys.

Крім того, «1+1» створює спецвипуск авторської програми Володимира Войтенка «Арґумент-кіно: Врятувати Олега Сенцова!», де покаже його дебютний повнометражний фільм «Гамер». В ефір програма вийде з 9 на 10 червня, о 00:10.

У гостьовій студії програми – відомі діячі кіно виступлять із заявами на підтримку Олега. Серед них:

  • голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач,
  • кінооператор Ярослав Пілунський,
  • звукорежисер  Артем Мостовий, який працював над його фільмом,
  • а також кінокритик Андрій Алферов.

Нагадаємо, фільм Олега Сенцова «Гамер» відібрали на фестиваль в Роттердамі, потім Олег їздив з ним до Одеси і Ханти-Мансійська на Міжнародний фестиваль дебютів «Дух вогню», де отримав премію Ґільдії кінознавців і кінокритиків Росії.

«1+1», 4 червня 2014 року