13 грудня – показ від Docudays UA на Євромайдані

Vidkritiy.dostup

13 грудня 2013 року на київському Євромайдані Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA покаже кіноальманах «Відкритий доступ».

Це перший із низки показів Docudays UA на Євромайдані.

Docudays UA – неполітичний фестиваль. Та він – про права людини і про те, що в кожного з нас завжди є вибір: змиритися з диктаторським режимом чи боротися за перемогу демократії. Сьогодні від вибору кожного з нас залежить майбутнє України. Тому Docudays UA – з Майданом!

Показ розпочнуться о 19:00 у Будинку профспілок. Вхід на покази – вільний.

Запрошуємо на перегляд документального альманаху «Відкритий доступ» (реж. Володимир Тихий, Дмитро Коновалов, Сергій Андрушко, Жанна Довгич, Дмитро Тяжлов, Україна, 2013, 98’). Після перегляду відбудеться обговорення з авторами фільму. Модератор – Максим Буткевич.

«Відкритий доступ» – це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їхні цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об’єднує – активна громадянська позиція.

Світова прем’єра альманаху відбулась в березні 2013 року на Міжнародному фестивалі з прав людини Docudays UA в Києві.

Фільм створено за ініціативи ГО «Центр UA» (Партнерство Новий Громадянин).

Більш детальна інформація тут>>>

Показ відбувається зв підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини та Харківської правозахисної групи.

Docudays UA  – єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Фестиваль проводиться щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенні Docudays UA презентує найкращі фільми в регіонах України у рамках Мандрівного фестивалю. Покази тривають із жовтня по грудень у понад 110 містах України. Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Вхід на всі кінопокази – вільний.

11-й Docudays UA пройде з 21 по 27 березня 2014 року у київському Будинку кіно.

Офіційна інформація