15 червня комедія «Візьми мене штурмом» виходить у кінопрокат

Vizmi.mene.shturmom

15 червня 2017 року на екрани українських кінотеатрів виходить французька екшн-комедія «Візьми мене штурмом» від режисера Дені Буна.

У центрі сюжету – спецназ, де, як відомо, не може бути місця почуттям. Однак усе змінюється, коли до служби пристає Джоанна – яскрава і сексуальна дівчина-поліцейський. Її складно назвати професіоналкою: Джоанна незграбна, розсіяна і занадто добросерда для правоохоронної праці. Однак вона закохує у себе практично всіх колег із підрозділу.

Головну роль у фільмі виконала французка Аліс Поль, зірка фільмів «Анонімні романтики» і «Шахматистка».

Режисер Дені Бун – відомий комік, а також автор найбільш касового фільму за всю історію французького прокату – «Лашкаво прошимо!». Свого часу стрічка за кількістю глядачів і касовими зборами обігнала усі існуючі картини місцевого виробництва, у тому числі блокбастери «1+1», «Астерікс і Обелікс» і «Таксі». Бун виступив не тільки режисером картини, але й зіграв суворого командира підрозділу. На нього чекала виснажлива підготовка до ролі – за словами режисера, він почав зі скромних 20-ти віджимань на день, і до початку зйомок міг зробити вже 200.

Свою картину Бун представляє як омаж французьким гостросюжетним стрічкам з Жаном-Полем Бельмондо, які вплинули на жанр американського комедійного бойовика. Критики називають «Візьми мене штурмом» «Поліцейською академією» по-французьки.

«Візьми мене штурмом» виходить у прокат 15 червня. Фільм побачать глядачі у Києві, Бучі, Вінниці, Запоріжжі, Львові, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сумах, Стрию, Ужгороді, Харкові та Чернігові.

«Артхаус Трафік», 13 червня 2017 року