15 червня – презентація трейлеру анімаційного фільму «Микита Кожум’яка»

15 червня 2016 року, о 16:00 у кінотеатрі «Сінема Сіті» українська анімаційна студія «Panama Grand Prix» спільно з дистриб’ютором «Ukrainian Film Distribution» презентують офіційний трейлер повнометражного анімаційного фільму Манука Депояна «Микита Кожум’яка».

Також в рамках заходу будуть представлені результати участі анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» у Каннському кіноринку, де було проведено ринковий показ 20 хвилин готової анімації фільму та за підсумками перегляду укладено контракти на кінотеатральний прокат вітчизняного анімаційного фільму в 15 країнах світу, в тому числі в Англії, Китаї, Японії, Південній Кореї, Польщі, Болгарії та Туреччині. В український прокат фільм вийде у грудні 2016 року.

Анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» продовжує історію відомого героя Кирила Кожум’яки, який переміг останнього Змія, лише головним героєм цієї історії став його 12-річний син Микита, який не володіє дивовижною фізичною силою батька і тільки завдяки силі характеру повинен перемогти Змія та врятувати світ.

У чарівному світі на Микиту та його нових друзів чекатимуть багато смішних і динамічних пригод. Це дивовижна казка із захоплюючим сюжетом і щасливим кінцем, в якій розповідають про щирі почуття, справжню дружбу і про те, що справжнє геройство не у фізичній силі, а у силі духу.

Фільм знято за мотивами книги Антона Сияники «Микита Кожум’яка».

Режисер: Манук Депоян
Постановник анімаційних сцен: Віктор Андрієнко
Художник постановник: Сергій Могильний
Сценаристи: Олена Шульга, Світлана Куценко
Композитор: Сергій Круценко
Продюсери: Дмитро Белінський, Ігор Рома, Ірина Манжосова
Тривалість: 85 хвилин

Учасникам прес-конференції будуть продемонстровані ексклюзивні матеріали анімаційного фільму.

Участь у заході візьмуть актори Руслана Писанка, Віктор Андрієнко, Сергій Сивохо.

Місце проведення: кінотеатр «Сінема Сіті», ТРЦ «Оушен Плаза, 3 поверх.

Попередня акредитація обов’язкова. Деталі – електронною поштою kino@ufd.ua.