18 грудня – презентація фільмів «Інді Лаб»

Indie.Lab

Документальні фільми, зняті за підтримки «Інді Лаб», стежать за історіями життя українців у Києві та інших містах, досліджуючи й відзначаючи різні аспекти розвитку українського громадянського суспільства, що стрімко й енергійно розвивається. 

Відчуйте себе православним священиком, який бореться за збереження національного заповідника; дізнайтеся про те, як працює Європейський суд з прав людини та чому і як українці виграють у ньому свої справи; поміркуйте разом з нами про причини організації військового навчання дітей і про те, кого ці діти вважають своїм уявним ворогом; проживіть день разом із міським кочівником, людиною без паспорта, якої не існує для суспільства; подивіться, як несе свою службу архієпископ, що свого часу був атеїстом, а зараз опікується духовними потребами спільноти, яку традиційна церква намагається не помічати.

«Інді Лаб» проводиться в рамках Фестивалю американського кіно «Незалежність» під егідою Посольства США в Україні. Він покликаний надати молодим українським документалістам унікальну можливість професійно поспілкуватись з авторитетними фахівцями й водночас здійснити роботу над своїми фільмами від задуму проекту до остаточної монтажної версії.

Презентація відбудеться 18 грудня 2013 року, о 18:30, у кінотеатрі «Київ».

За офіційною інформацією