19 липня комедія «Одного разу у Німеччині» виходить у кінопрокат

Odnogo.razy.v.Nimechini

19 липня 2018 року в український кінопрокат виходить авантюрна ретро-комедія Сем Ґарбарскі «Одного разу у Німеччині» з Моріцем Бляйбтроєм у головній ролі.

Події фільму відбуваються у Франкфурті у 1946 році. Заповзятливий Давид Берманн і шестеро його друзів уникли жахів нацистського режиму і тепер мріють емігрувати до Америки. Коли заповітна мрія ось-ось стане реальністю, минуле Давида привертає увагу безкомпромісної Сари Саймон, представниці американських військ у Німеччині. Вона підозрює Берманна у співпраці з нацистським режимом і всіма силами намагається вивести його на чисту воду. Але навіть «залізна» жінка не в силах встояти перед його шармом…

Головну роль у фільмі виконав зірка німецького кіно, володар «Срібного ведмедя» Моріц Бляйбтрой, відомий глядачам завдяки своїм роботам у хітових стрічках «Достукатись до небес», «Біжи, Лоло, біжи» та «Експеримент». Автором ретро-комедії виступив Сем Ґарбарскі, режисер гучної комедії «Ірина Палм зробить ЦЕ краще», свого часу відзначеної премією газети Berliner Morgenpost на Берлінале.

Міжнародна прем’єра «Одного разу у Німеччині» відбулася в рамках програми Special Gala Берлінського кінофестивалю. Вперше в Україні фільм був показаний в рамках щорічного фестивалю «Нове німецьке кіно» восени минулого року.

«Одного разу у Німеччині» виходить на екрани українських кінотеатрів у четвер, 19 липня.

«Артхаус Трафік», 11 липня 2018 року