За два дні відбудеться семінар Стіва Каплана «Шлях комічного героя»

kaplan

FILM.UA Факультет нагадує, що до початку семінару легендарного Стіва Каплана «Шлях комічного героя», який відбудеться 20 і 21 червня 2019 року, лишилось всього два дні.

Стів Каплан – людина зі світовим ім’ям, він все життя присвятив вивченню комедії у всіх її проявах: від маленьких мангетенських стендап-клубів до голлівудських блокбастерів, від античності та комедії дель-арте до тенденцій сучасних комедій. І всі ці знання в концентрованому вигляді він готовий передати слухачам свого київського семінару.

Цього разу Стів вирішив зосередитись на комічному герої та його шляху крізь сюжетні перипетії, адже органічний та цікавий герой – запорука успіху будь-якого фільму, ситкому чи спектаклю. На прикладі уривків із відомих фільмів та сценаріїв до них Стів пояснить, як написати жарти та сюжетні ходи, що “працюватимуть”. Важлива частина семінару – практика. Стів підготував ряд вправ і, як і будь-який хороший вчитель, обов’язково прокоментує їхнє виконання учасниками.

Детальну програму семінару шукайте тут.

Ми потурбувались про переклад всіх матеріалів семінару, а також про синхронний переклад, щоб кожен учасник міг отримати максимум знань. Робочі мови семінару – російська та англійська.

Семінар Стіва Каплана у Києві – це без перебільшення унікальна нагода повчитись у найкращого експерта в галузі розробки комедійних сценаріїв, навчитись працювати із різними темами через комедію, навіть з болючими.

Адже, як каже сам Стів: “Комедія говорить правду про людину”.

Семінар відбудеться в UNIT.City (зала UNIT.Verse), вул. Дорогожицька, 3, м. Київ.

За інформацією FILM.UA Факультету