20 грудня драма «Три дні з Ромі Шнайдер» виходить у кінопрокат

3.dni.Shneider

20 грудня 2018 року в обмежений кінопрокат виходить драма «Три дні з Ромі Шнайдер» Емілі Атеф.

1981 рік. Ромі Шнайдер – актриса зі світовим ім’ям, чия кар’єра почалася в 15 років, – усамітнюється у фешенебельному готелі, щоб позбутися депресії. Тут, за підтримки близької подруги, вона дає своє останнє у житті інтерв’ю для журналу «Штерн». Відверта розмова з амбітним журналістом розкриває несподівані сторони акторки. Ця блискуча жінка, яку багато хто вже вважав зламаною, виявилася повною пристрасті та надій.

Стрічка Емілі Атеф вперше була показана в рамках Берлінського кінофестивалю, де претендувала на головний приз – «Золотого ведмедя». Фільм отримав 7 нагород німецької кінопремії «Лола» у категоріях «Найкращий фільм», «Найкраща режисура», «Найкраща жіноча роль», «Найкраща чоловіча та жіноча роль другого плану», «Найкраща операторська робота», «Найкраща музика».

За словами виконавиці головної ролі, Марі Боймер, завдяки її схожості з Ромі Шнайдер вона неодноразово отримувала пропозиції зіграти покійну актрису. Але вона завжди відхиляла подібні пропозиції. Однак сценарій фільму «Три дні з Ромі Шнайдер» настільки їй сподобався, що вона не змогла відмовити. «Я ніколи не любила біографічні стрічки, які намагаються вмістити все життя людини у дві години екранного часу. Тому мене підкупила ідея інтимного портрету та останнього інтерв’ю», – коментує вибір ролі актриса.

Під час підготовки до зйомок Емілі Атеф зустрілася з фотографом Робертом Лебеком, який працював над цим інтерв’ю: Лебек надав близько 600 фотографій, які були зняті в ті дні.

«Три дня з Ромі Шнайдер» у кіно з 20 грудня.

«Артхаус Трафік», 12 грудня 2018 року