23 серпня – показ фільмів Лабораторії з кіновиробництва Indie Lab

Indie.Lab

23 серпня 2018 року відбудеться показ актуальних українських документальних фільмів Лабораторії з кіновиробництва для молодих митців Indie Lab.

Фільми до перегляду:

“Зорі Донбасу”
реж. Наталія Погудіна
Фільм складається з жіночих голосів – голосів шахтарських жінок. Їх сповіді ведуть нас вулицями маленького містечка Червонопартизанськ, що знаходиться на тимчасово окупованих територіях України.

“Від колеса”
реж. Андрій Дзюня
Незважаючи на відсутність відповідної освіти, досвіду і грошей студенти вирішують будувати гоночний болід і брати участь в міжнародних змаганнях. Вони навіть уявити собі не могли скільки перешкод на них чекатиме на шляху до поставленої мети.

“Наука переможе!”
реж. Андрій Литвиненко
Українська наука – світ де відбуваються справжні дива. Але ж яким є реальний стан речей в українській науці? За що боряться українські вчені та яким є майбутнє держави без них?

“Увал”
реж. Наталія Понеділок
Гліб проходить строкову службу у Національній Гвардії. Один день на місяць хлопець може вийти за межі військової частини і провести час без нарядів, караулів та інших армійських надбань. Кожного разу дівчина Гліба зустрічає його та фільмує день, який треба прожити за минулі 30.

“Іллюзії на дні”
реж. Леонід Єжуров
У 2017 році у всіх областях України масово проходить “оптимізація” об’єктів комунальної власності, що практично завжди передбачає їх подальшу приватизацію. Серед таких об’єктів виявився і найстаріший кінозал міста “Ілюзіон”, в якому молоді люди, заради його збереження, створили культурний центр. Чиновники та депутати використовують широкий арсенал божевільних і безглуздих методів, аби прогнати молодь.

“Прикраси”
реж. Віталій Янковий
Фільм “Прикраси” – це спроба зрозуміти мотивацію та естетику реконструкції проспекту Космонавтів у Вінниці, що розпочалась у 2016 році. Прикраси, які встановлює міська влада у міському просторі, порівнюються із натільними прикрасами, якими люди прикрашають себе в побуті.

Після показів відбудеться обговореня.

Ціна: донейшн

Коли: 23 серпня 2018 року, четвер, 20:00
Де: Гідропарк, Парк4Сезони, Скворечник

Локація на Google maps тут>>>

*Беріть з собою плед та теплі кофтинки

Офіційна інформація