27 серпня у кінопрокат виходить драма «Молода кров» із Катрін Деньов

Moloda.Krov

27 серпня 2015 року на екрани українських кінотеатрів виходить фільм відкриття 68-го Каннського кінофестивалю, драма Еммануель Берко «Молода кров» із Катрін Деньов.

«Молода Кров» розповідає історію важкого підлітка Малоні (Род Парадо), яким опікуються суддя у справах неповнолітніх (Катрін Деньов) і соціальний працівник (Бенуа Мажимель). Глядач стежить за життям Малоні від шести до вісімнадцяти років. Сміливу і зворушливу історію дружби та взаєморозуміння критики називають «400 ударами» наших днів. За словами директора Каннського кінофестивалю Тьєррі Фремо, фільм Берко виразно говорить про суперечності сучасного суспільства і акцентує гострі соціальні питання.

Раніше Еммануель Берко вже перемагала у Каннах із фільмом «Клеман» (2001). «Молода Кров» – друга спільна робота режисера з Катрін Деньов; попередня картина «За сигаретами» брала участь в основному конкурсі Берлінського кінофестивалю 2013 року. «Я була рада знову попрацювати з Еммануель. Поряд з її проектами, Еммануель дуже симпатична мені по-людськи. Мені подобається її ставлення до життя і фільмів. Мені імпонує її працьовитість, енергійність і простота», – прокоментувала Катрін Деньов.

Головну роль у фільмі виконав молодий непрофесійний актор Рід Парадо. Перед зйомками підліток протягом двох місяців опановував акторську майстерність.

Починаючи з 27 серпня сеанси пройдуть у кінотеатрах Києва, Бучі, Вінниці, Дніпропетровська, Житомира, Луцька, Львова, Маріуполя, Одеси, Харкова та Чернігова.

«Артхаус Трафік», 25 серпня 2015 року