27 червня «Обіцянка на світанку» з Шарлоттою Генсбур виходить у кінопрокат

Promesse

27 червня 2019 року на екрани українських кінотеатрів виходить стрічка «Обіцянка на світанку», екранізація однойменного автобіографічного роману Ромена Гарі.

Ще коли майбутній лауреат Гонкурівської премії був дитиною, його мати твердо вирішила, що він стане дипломатом і всесвітньо відомим письменником. Незважаючи на те, що над нею сміялися оточуючі, а син сумнівався у власних силах, вона продовжувала в нього вірити – і всі її неймовірні мрії збулися. Материнська любов і безумовна підтримка вели Ромена через всі випробування і пригоди його життя, повного таємниць, битв і неймовірних поворотів.

Головні ролі у фільмі виконали зірки французького кіно Шарлотта Генсбур («Антихрист») та П’єр Ніні («Одіссея»).

На батьківщині «Обіцянка на світанку» претендувала на 4 національних премії «Сезар» – за найкращу актрису, адаптований сценарій, декорації та костюми. Зйомки картини проходили в Угорщині, Італії, Бельгії та Марокко.

Ромен Гарі – літературний псевдонім Романа Кацева, дворазового лауреата Гонкурівської премії, генерального консула Франції, кавалера ордену Почесного легіону. Його роман «Обіцянка на світанку» присвячений матері письменника і її мріям про майбутнє сина. За словами творців фільму, режисера Еріка Барб’є та сценаристки Марі Ейнар, перед ними стояло непросте завдання – адаптувати об’ємний і насичений роман, повний запаморочливих сцен, у компактний сценарій.

«Я розбив роман на маленькі частини; у кінці я нарахував 876 таких відрізків. Я постійно запитував себе, де відхилення від тексту були доречними, а де – ні. Я хотів залишитися абсолютно вірним духу роману Гарі» – згадує Барб’є.

В Україні фільм був представлений на фестивалі допрем’єрних показів Французької весни.

«Обіцянка на світанку» виходить в український прокат 27 червня.

«Артхаус Трафік», 20 Червня 2019 року