28 грудня у кінопрокат виходить фільм «Вбивство священного оленя»

Vbivstvo.Olenia

28 грудня 2017 року на екрани українських кінотеатрів виходить психологічний трилер «Вбивство священного оленя» з Коліном Фарреллом та Ніколь Кідман.

Нова робота від режисера «Лобстера» та «Ікла» Йоргоса Лантімоса відкрила 17-й фестиваль «Нове британське кіно» в Києві і тепер виходить у прокат.

Головний герой, талановитий кардіохірург Стівен живе щасливим життям з дружиною Анною та двома чарівними дітьми. Цій сімейній ідилії загрожує привид з минулого, яке Стівену більше не під силу приховувати. Назва фільму відсилає до давньогрецького міфу про Іфігенію, який ліг в основу трагедії «Іфігенія в Авліді» Евріпіда.

Йоргос Лантімос – один із найбільш самобутніх режисерів сучасного європейського кіно, призер програми «Особливий погляд» («Ікло») та володар Призу журі («Лобстер») Каннського кінофестивалю. Як і всі фільми Йоргоса Лантімоса, «Олень» був написаний спільно з грецьким сценаристом Ефтімісом Філіппоу.

Головну роль у «Вбивстві священного оленя» виконав володар кінопремії «Золотий глобус» Колін Фаррелл, який вже працював з Лантімосом у фільмі «Лобстер». За словами актора, йому стало погано після того, як він вперше прочитав сценарій. Готуючись до ролі кардіохірурга, Фаррелл був присутній під час операцій на відкритому серці.

Дружину головного героя зіграла володарка премії «Оскар» Ніколь Кідман.

У фільмі також з’являться Алісія Сільверстоун («Дурноголові») і висхідна зірка британського кіно, ірландець Баррі Кеоган, який зіграв у цьому році у фільмі «Дюнкерк» Крістофера Нолана.

Міжнародна прем’єра стрічки відбулася в рамках Каннського кінофестивалю, де «Вбивство священного оленя» було відзначено премією за найкращий сценарій. Крім того, фільм був номінований на три премії Європейської кіноакадемії: за найкращі режисуру, сценарій та чоловічу роль.

«Вбивство священного оленя» виходить у прокат 28 грудня.

«Артхаус Трафік», 19 грудня 2017 року