29 вересня «Вона» Пола Верховена виходить у кінопрокат

Vona

29 вересня 2016 року на екрани українських кінотеатрів виходить «Вона» – еротичний трилер від творця «Основного інстинкту» Пола Верховена. Головну роль виконала зірка європейського кіно, дворазова володарка Срібного призу Каннського кінофестивалю за найкращу роль Ізабель Юппер.

Мішель – заможна парижанка і співвласниця великої компанії з розробки відеоігор. Вона розлучена, син живе своїм дорослим життям. Тим часом у Мішель необтяжливий роман із чоловіком подруги. Одного разу до будинку героїні вривається чоловік у масці, б’є і гвалтує її. Коли злодій зникає, Мішель не заявляє у поліцію. Жахлива історія пробуджує у ній потаємні інстинкти й психологічні травми, що йдуть з дитинства і пов’язані з батьком. У кожному з чоловіків зі свого оточення вона починає бачити гвалтівника. Мішель хоче знайти кривдника, але зовсім не для того, аби здати його поліції…

За словами Ізабель Юппер, «Мішель – цинічна, щедра, ласкава, холодна, незалежна, залежна, прониклива. Її можна назвати якою завгодно, але не сентиментальною; суть героїні – внутрішня сила, неординарність і сучасність».

За основу стрічки узято роман «Ох …» Філліпа Джіана, який отримав престижну французьку Премію Інтеральє. «Вона» була представлена в офіційній конкурсній програмі Каннського кінофестивалю, де претендувала на «Золоту пальмову гілку». Фільм отримав теплі відгуки у пресі, критики підкреслювали оригінальне жанрове рішення стрічки – за допомогою гумору та іронії Верховенові вдалося подати еротичний трилер в абсолютно новому прочитанні.

Це перший фільм Пола Верховена, знятий у Франції. Автор «Основного інстинкту», «Шоугерлз» і «Згадати все» повернувся до великого кіно після десятирічної паузи – попереднім його фільмом був касовий хіт «Чорна книга» про Другу Світову.

«Вона» виходить на екрани кінотеатрів у четвер, 29 вересня.

Напередодні у столичному кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбудеться допрем’єрний показ. Неординарним прем’єрний вечір зроблять коктейлі від спонсора заходу ТМ Finlandia.

Картину побачать глядачі в Києві, Дніпропетровську, Львові, Луцьку, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сумах, Тернополі та Харкові. «Вона» демонструється в українській озвучці, а також мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 23 вересня 2016 року