3 червня – нове, експериментальне, авторське короткомтеражне кіно від «СУК»

1464958378

3 червня 2016 року, о 19:00 у FREUD HOUSE відбудеться показ добірки нового, експериментального, авторського вітчизняного короткометражного кіно, укладеної творчим об’єднанням “СУК” (“Сучасне Українське Кіно”).

Програма заходу:

“Хлам”
(реж. Тетяна Симон, 17’’)
Сестра з братом приїжджають прибрати стару побутівку на залишеній в спадок від батька ділянці. В них суттєва різниця в віці і вони рідко бачаться. Під час прибирання вспливають табуйовані теми, які призводять до загострення конфлікту.

“Big man”
(реж. Тетяна Кабаєва, 3’’)
Жил на свете Человек Большой
И с большой такою же душой.

“Дессерт”
(реж. Денис Сполітак, 6”)
Трійця незнайомців вирішує зробити замовлення в закладі, який спеціалізується на незвичному наданні послуг…

“Manga Vestern”
(реж. Михайло Добош, 10”)
Поєднання чорного гумору і гротеску в стилістиці коміксів та манга ілюструє основну ідею стрічки “Якщо в тебе є характер, не означає, що ти герой”.

“Дік”
(реж. Анна Лисун, 12”)
Хлопчик отримав хорошу оцінку «11» за те, що вивчив вірш про маму, але його мамі-п’яниці зовсім немає діла до успіхів сина…

“Fun”
(реж. Альона Косінова, 13”)
Сучасний світ. Ми з вами наполовину тут, а наполовину там, в електронному просторі можливостей. Але, що таке віртуальний світ? Чи може він заподіяти шкоду реальному? Fun це все ж таки чи не fun ?

“Erfan”
(реж. Гаяне Джагінян та Ілля Волинець-Тріфонов, 17’’)
Мистецтво та духовність, пошук ще не набутого “Я”, спроба відкрити двері майбутнього або створити щось із нічого. Ці та інші проблеми, з якими стикається студент із Ірану, навчаючись в КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого.

“Cycle”
(реж. Антон Сьомін, 12”)
В гонитві за “легкими грошима”, двоє друзів вирішують пограбувати дядька одного з них. Вісімнадцятирічний Сашко вкотре повертається додому під ранок, де його чекає незадоволена мати, яка і гадки не має, де був її син. Його молодший брат мріє про велосипед і хто, як не Сашко, може йому допомогти ?

“Не гра”
(реж. Аліна Чернобай, 14”)
Молода пара їде у свою першу спільну подорож. У передчутті чудової подорожі, вони дорогою вирішують побавитись у дивну гру та зіграти нетипові один для одного ролі. Та згодом гра заходить надто далеко…

“Я тебе знаю”
(реж. Марія Пономарьова, 17’’)
Час 45-річної філолога минає за буденністю з домашніми квітами у вазонах та бажанням вибудувати майбутнє сина, самостійно обравши йому квартиру. Тож коли подруга-ріелтор натякає на можливість хоч одного разу розслабититися, жінці це рішення дається досить не просто. Проте саме цей вечір стає для неї чимось більш ніж розвагою.

Адреса FREUD HOUSE: м. Київ, вул. Костянтинівська, 21.

Вартість квитка 90 грн.

Сторінка події на Фейсбук тут>>>.