30 березня «Вічність» виходить у кінопрокат

Vichnist

30 березня 2017 року на екрани українських кінотеатрів виходить французька мелодрама «Вічність», головні ролі у якій виконали Одрі Тоту, Мелані Лоран і Береніс Бежо.

Фільм охоплює життя трьох поколінь жінок – протягом ХХ століття вони закохуються, вирішують свою долю, намагаються зберегти і примножити любов. Їхні життя змінюються: з’являються нові люди, стосунки, марніє краса. І тільки справжнє почуття залишається вічним. В основу стрічки ліг роман «Елегантність вдів» французки Аліси Ферней. За словами режисера, він був неймовірно зворушений сюжетом: «Ця велика сім’я, їхня генеалогія – усе це захопило мене своєю постійністю».

Головні ролі у фільмі зіграли Одрі Тоту («Амелі»), Мелані Лоран («Безславні виродки») і Береніс Бежо («Артист»). Найбільш амбітна задача стояла перед Одрі Тоту – сюжет фільму стежить за життям її героїні від підліткового віку і до 85 років.

Чан Анг Хунг – французький режисер в’єтнамського походження, володар «Золотої камери» Каннського кінофестивалю і «Золотого лева» венеційської Мостри.

За візуальне рішення фільму, що відсилає до полотен імпресіоністів, відповідав тайванський кінооператор Лі Пінбінь. Його найвідоміша робота – «Любовний настрій» Вонга Карвая, за яку Пінбінь разом із Крістофером Дойлом отримав технічний Гран-прі Каннського кінофестивалю. Критика зараховує Лі Пінбіня до десятки найкращих операторів сучасності.

Українські глядачі могли оцінити «Вічність» у рамках щорічного фестивалю «Вечори французького кіно». 30 березня мелодрама виходить в український прокат. Картину побачать глядачі в Києві, Львові, Одесі, Сумах та Харкові. Стрічка демонструється в українській озвучці, а також мовою оригіналу з субтитрами.

«Артхаус Трафік», 22 березня 2017 року