4 лютого у кінопрокат виходить фільм «Меріленд»

Marylend

4 лютого 2016 року на екрани українських кінотеатрів виходить романтичний трилер «Меріленд» – картина-відкриття фестивалю «Вечори французького кіно–2016». У головних ролях – Дайан Крюгер та Маттіас Шонартс.

Головний герой фільму – ветеран війни в Афганістані, який страждає на посттравматичний синдром. Цей відбиток залишиться з Вінсентом на все життя. У мирному середовищі він намагається наново навчитися жити й наймається охоронцем до дружині заможної людини. Жінка починає непереборно його приваблювати.

Прем’єра картини відбулася у секції «Особливий погляд» на Каннському кінофестивалі. Режисеркою виступила французка Аліс Винокур, яка стоїть за сценарієм іще одного фестивального хіта минулого року – турецької драми, номінованої на «Оскар», «Мустанг». Меріленд – назва вілли на півдні Франції, де розгортається дія картини. Авторка пояснює, що обрала це слово, бо для французів воно означає щось занедбане, темне, підозріле.

Стрічку побачать глядачі у Києві, Житомирі, Львові, Одесі, Сумах та Харкові. Фільм демонструється в українській озвучці. У столичному кінотеатрі «Жовтень» покази йдуть мовою оригіналу з українськими субтитрами.

«Артхаус Трафік», 4 лютого 2016 року