Рішення ІV пленуму Правління НСКУ про перебування НСКУ у складі Конфедерації спілок кінематографістів

NSKU

Подаємо рішення IV Пленуму Правління Національної спілки кінематографістів України про перебування НСКУ у складі Конфедерації спілок кінематографістів країн СНД, Грузії, Латвії, Литви, Естонії.

м.Київ                                                                12 березня 2014 року

Про перебування НСКУ у
складі Конфедерації спілок
кінематографістів країн СНД,
Грузії, Латвії, Литви, Естонії  

Розглянувши питання щодо перебування НСКУ у складі Конфедерації спілок кінематографістів країн СНД, Грузії, Латвії, Литви та  Естонії, пленум Правління

УХВАЛЮЄ:

  1. НСКУ підтверджує своє перебування у складі Конфедерації спілок кінематографістів країн СНД,  Грузії, Латвії, Литви та Естонії і заявляє про необхідність подальшої консолідації кінематографістів країн колишнього СРСР в ім’я розвитку екранної культури та зміцнення зв’язків кіномитців різних держав і народів.
  2. НСКУ не має наміру відмовлятися від участі в конкурсі на кращий фільм країн СНД, Латвії, Литви, Естонії в рамках національної премії, заснованої  Російською академією кінематографічних мистецтв «Ніка».
  3. Правління НСКУ вдячне тим російським кінематографістам, які відгукнулися на звернення кіномитців України щодо втручання Російської Федерації у внутрішні справи України,  і висловлює надію на нормалізацію стосунків між двома державами та подальшу співпрацю, на паритетних началах, з кінематографістами Росії.

Офіційна інформація