IV Пленум Правління НСКУ про реформування кіногалузі (сфери кіноіндустрії)

NSKU

Подаємо рішення IV Пленуму Правління Національної спілки кінематографістів України про реформування кіногалузі (сфери кіноіндустрії).

 м.Київ                                                                12 березня 2014 року

Про реформування кіногалузі
(сфери кіноіндустрії)

Ознайомившись  з Концепцією реформування кіногалузі, заслухавши та обговоривши повідомлення продюсера Ю.Синькевич, голови НСКУ С.Тримбача, директора ВГО «Сінема» В.Прожепюрко, дистриб’ютора українського кіно В.Халяпіна,  пленум Правління

УХВАЛЮЄ:

  1. В цілому  підтримати Концепцію реформування кіногалузі, врахувавши зауваження та пропозиції членів Правління, членів Спілки та запрошених фахівців, які виступили на пленумі.
  2. Доручити голові НСКУ Тримбачу С.В. після доопрацювання передати Концепцію до Уряду України, Міністерства культури та Держкіно.
  3. З метою внесення змін до чинного законодавства в галузі культури підготувати звернення до відповідних депутатських груп Верховної Ради України, які мають право законодавчої ініціативи.
  4. Зважаючи на актуальність співпраці з Нацрадою України з питань телебачення і радіомовлення в  період реформування кіногалузі, доручити секретаріату Правління  НСКУ запропонувати кандидатуру від Спілки до складу Ради.
  5. Звернутись до Координаційної  ради творчих спілок України з пропозицією щодо ініціювання питань про доцільність використання Болонської системи у практиці функціонування творчих вишів України. 

Офіційна інформація