5 липня анімаційний фільм «Великий злий лис та інші історії» виходить у кінопрокат

Veliki.Zliy.Lys

5 липня 2018 року в український кінопрокат виходить французький мультфільм «Великий злий лис та інші історії», найкращий анімаційний фільм року за версією премії «Сезар».

За сюжетом, лелека підкидає кролику і поросяті дитину – з проханням доставити її батькам. Іншого дня лис стає квочкою для трьох курчат, які звуть його мамою і потребують турботи. А вже ближче до Різдва веселощі охоплюють всю ферму і навколишні ліси.

«Великий злий лис» – друга повнометражна робота Бенжаміна Реннера, відомого глядачам завдяки анімаційній стрічці «Ернест та Селестина». Виконаний у такій же витонченій акварельній стилістиці, «Великий злий лис» – це динамічна, наповнена жартами, пригодами, польотами, небезпечними протистояннями і виснажливими подорожами трилогія, що включає в себе новели про життя безглуздих і кумедних мешканців однієї сільської місцевості.

У Франції фільм був відзначений національною премією «Сезар» за найкращий анімаційний фільм. Українська прем’єра мультфільму відбулася в рамках щорічного фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». За підсумками глядацького голосування, яке визначало найкращий фільм фестивалю, «Великий злий лис» увійшов до трійки фіналістів.

«Чарівний французький мультфільм, мальований, без 3D і спецефектів. Це французька мальована анімація, така акварельна, ніжна, з чудовим гумором, для тих, хто любить старе гарне кіно, абсолютно авторська анімація, не така індустріально-типова», – коментує «Великого лиса» Антон Долін.

«Великий злий лис та інші історії» виходить у прокат 5 липня.

«Артхаус Трафік», 27 червня 2018 року