Веб-серіал «5baksiv.net» потрапив у шорт-лист веб-фестивалю в Іспанії

1467967557

Перший український веб-серіал «5baksiv.net», створений командою «UA:Першого», потрапив у шорт-лист веб-фестивалю в Іспанії Bilbao Web Fest, інформує «Суспільне мовлення».

Серіал «5baksiv.net» змагатиметься у декількох номінаціях. Загалом, у шорт-лист потрапило 30 веб-серіалів із різних країн.

Результати фестивалю Bilbao Web Fest міжнародне журі оголосить у жовтні цього року. А тим часом, на сайті Bilbao Web Fest можна переглянути всі серії претендентів на нагороду.

Сучасна драма «5baksiv.net» режисера Мирослава Латика створена за підтримки BBC Media Action та фінансується урядом Великобританії і Держдепартаментом США. У серіалі відображається сучасна українська реальність на прикладі двох юнаків, що займаються власним бізнесом, виконуючи різноманітну роботу за 5 доларів.

Перший сезон стартував 26 листопада 2015 року. Щочетверга дві нові серії викладаються на офіційному YouTube каналі серіалу та демонструються в ефірі телеканалу «UA:Перший». Весь сезон складається з 38-ми серій. В останніх серіях головні герої – стартапери Макс (Нікіта Бичков-Андрієвський) і Зеник (Денис Ейдер) – потрапляють у полон до бойовиків ЛНР.

Веб-фестиваль Bilbao Web Fest (Більбао веб-фестиваль) заснований у жовтні 2014-го року з метою підтримати талановитих творців і заохотити використання нових технологій у створенні серіалів. Серіал «5baksiv.net» – перший український продукт, який потрапив на Bilbao Web Fest.

«Суспільне мовлення», 7 липня 2016 року