6 серпня у кінопрокат виходить «Стрінгер» – фільм-номінант на «Оскар» із Джейком Джилленхолом

Stringer

6 серпня 2015 року в український прокат виходить фільм «Стрінгер», номінований цього року на премію Американської кіноакадемії. У головній ролі – Джейк Джилленхол, зірка фільмів «Горбата гора» і «Донні Дарко».

«Стрінгер» – гостросюжетний трилер про кримінального хронікера з Лос-Анджелеса. Безробітний Лу Блум стає свідком того, як аматорська знімальна група фіксує автомобільну аварію. Він вимінює крадений велосипед на камеру і знімає власний матеріал. Директор новин купує запис і переконує Блума продовжити роботу. Незабаром стає зрозуміло, що заради по-справжньому цінних кадрів той не зупиниться ні перед чим.

Фільм «Стрінгер» приніс Джейку Джилленхолу номінацію на «Золотий глобус» за найкращу чоловічу роль і ряд премій від акторських гільдій. Режисер фільму Ден Гілрой відомий у Голлівуді передовсім як сценарист («Еволюція Борна», «Жива сталь»). За «Стрінгера» Гілрой – цього разу режисер і сценарист в одній особі – був номінований на «Оскар» за найкращий сценарій. «Стрінгер» увійшов до десятки найкращих фільмів 2014 за версією Національної ради кінокритиків США.

Починаючи з 6 серпня сеанси йтимуть у кінотеатрах Києва, Вінниці, Дніпропетровська, Житомира, Луцька, Одеси, Харкова та Чернігова.

«Артхаус Трафік», 3 серпня 2015 року